Serwis AGD Poznań - naprawa pralek, zmywarek, kuchenek, lodówek i pozostałych sprzętów AGD

O nas

Już ponad 40 lat firma DOMAX działa na rynku AGD świadcząc najwyższej jakości usługi serwisowe.

Profesjonalizm, uczciwość i doświadczenie spowodowały, że swoim zaufaniem obdarzyło nas tysiące zadowolonych klientów, a także najwięksi producenci AGD na świecie. Od 16 lat jesteśmy autoryzowanym serwisem firm ELECTROLUX, AEG, ZANUSSI i MIELE . Również od ponad 15 lat zajmujemy się naprawą  i sprzedażą części AGD firm: AEG, Ardo, Electrolux, Zanussi. Od 2007 roku jesteśmy partnerem firmy Panasonic oraz Haier. Wszystkie te firmy nie bez powodu nam zaufały i zgodnie oceniają naszą firmę jako najlepszy serwis w Wielkopolsce i jeden z najlepszych w kraju.

Współpraca z zachodnimi firmami oraz nowoczesna organizacja ( ISO 9001:2000) są podstawą naszego profesjonalizmu, a zadowolenie naszych klientów motywatorem do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Obok sprzętu domowego AGD zajmujemy się serwisowaniem i naprawą sprzętu profesjonalnego firm WHIRLPOOL, MIELE. W tym aspekcie oferujmy naszym klientom kompleksową obsługę, gdyż od 2009 nasza firma  rozpoczęła również prowadzić sprzedaż profesjonalnego sprzętu.